2012. december 30., vasárnap

Ne legyél szomorú, mert az nem te vagy.
Ha bánt is az élet, ne csapd be önmagad.
Te bátor vagy, kedves, szeretetet adsz,
Ne félj! Az élettől, minden jót visszakapsz.
Az egyik nap rossz, a másik még rosszabb,
de ne felejtsd el, a holnap is jót hozhat.
Oly sokan szeretnek legyél ettől boldog.
Te akkor vagy szép, ha szemed mosolyog. "
"Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik."
"Míg van posta, és nem vágják el a telefonvonalakat, míg van mondanivalónk, s amíg minden szorongásunk és örömünk meg akarjuk osztani egymással, addig barátok maradunk. Mindörökre." Marion C. Garetty
Lehetek csinos, vonzó, s szép,
Lehetek egy tökéletes, hibátlan kép, 
Lehetek humoros, bájos, kedves,
Lehetek okos, művelt, rendes, 
Lehetek tudásod boldogságod bölcsője, 
Lehetek gondolatod, szavad őrzője, 
Lehetek egy fénylő csillag feletted, 
Lehetek egy barát ott meletted,
Lehetek az, kivel sorsod mindig összefut, 
Lehetek az, ki nélkülem is ugyanoda jut, 
Lehetek a mindened, a végzeted, az életed, 
De semmi nem leszek ha ezt észre nem veszed! 
~ A fiú 14 szál rózsát adott a lánynak - 13 igazit és 1 műrózsát..& azt mondta: szeretni foglak addig, míg az utolsó el nem hervad..
"Csillag vagy nékem,
olyan csillag,
mely tündöklően szép,
de messze van tőlem
hiába nyújtom ki két kezem
Ahhoz, hogy egy csók igazán jó legyen, jelentenie kell valamit. Azzal kell megtörténnie, akit nem tudsz kiverni a fejedből, hogy mikor az ajkaitok összeérnek, egész testeddel érezd.