2012. december 30., vasárnap

Ne legyél szomorú, mert az nem te vagy.
Ha bánt is az élet, ne csapd be önmagad.
Te bátor vagy, kedves, szeretetet adsz,
Ne félj! Az élettől, minden jót visszakapsz.
Az egyik nap rossz, a másik még rosszabb,
de ne felejtsd el, a holnap is jót hozhat.
Oly sokan szeretnek legyél ettől boldog.
Te akkor vagy szép, ha szemed mosolyog. "
"Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik."
"Míg van posta, és nem vágják el a telefonvonalakat, míg van mondanivalónk, s amíg minden szorongásunk és örömünk meg akarjuk osztani egymással, addig barátok maradunk. Mindörökre." Marion C. Garetty
Lehetek csinos, vonzó, s szép,
Lehetek egy tökéletes, hibátlan kép, 
Lehetek humoros, bájos, kedves,
Lehetek okos, művelt, rendes, 
Lehetek tudásod boldogságod bölcsője, 
Lehetek gondolatod, szavad őrzője, 
Lehetek egy fénylő csillag feletted, 
Lehetek egy barát ott meletted,
Lehetek az, kivel sorsod mindig összefut, 
Lehetek az, ki nélkülem is ugyanoda jut, 
Lehetek a mindened, a végzeted, az életed, 
De semmi nem leszek ha ezt észre nem veszed! 
~ A fiú 14 szál rózsát adott a lánynak - 13 igazit és 1 műrózsát..& azt mondta: szeretni foglak addig, míg az utolsó el nem hervad..
"Csillag vagy nékem,
olyan csillag,
mely tündöklően szép,
de messze van tőlem
hiába nyújtom ki két kezem
Ahhoz, hogy egy csók igazán jó legyen, jelentenie kell valamit. Azzal kell megtörténnie, akit nem tudsz kiverni a fejedből, hogy mikor az ajkaitok összeérnek, egész testeddel érezd.
 - megváltoztál ..
- nem változtam meg , csak már úgy viselkedek másokkal , ahogy ők velem .. :)
De valami történt .. a legelső alkalommal , mikor veled voltam .. a szívem beleremegett . rátaláltam valami igazra .. mindenki csak bámul , azt hiszik őrült vagyok . de csak boldog , ha veled vagyok .. ♥
"Nem is fogtam fel mikor mellettem voltál
Hogy mit ér az, hogy öszintén karoltál
De most már, tisztán látok
Hogy nem vagy itt igy érzem igazán hiányod
Minden percben csak rád gondolok
És sajnos hiába kértem bocsánatot
Ennek nem igy kellet volna hogy vége legyen
Bárcsak ujra itt lennél velem."
Két kéz adatott nekünk hogy szorítsunk. Két láb hogy járjunk. Két szem hogy lássunk és két fül hogy halljunk. De miért csak egy szív? Azért, mert a másikat egy másik embernek adták - nekünk csak meg kell találnunk ezt a másik embert :)
Szép vagyok, okos, igazságos, 
jószívű, és barátságos, 
erős vagyok, nagyon kemény, 
csodálatos, mégis szerény...
Tanult vagyok, nagyon művelt, 
tökéletes, mégsem öntelt.
Bátor vagyok sérthetetlen, 
győztes típus verhetetlen!
Miért? mert... megtehetem!
Gyakran érzem úgy, hogy rajtam kívül minden ember tudja, hogy mit akar elérni, és mindenki tisztában van azzal, hogy mire vár - legyen az a következő busz, vagy csak hogy megszáradjon a körömlakkja. Ez a nagy különbség köztem és az emberek többsége között: hogy nekem még csak ötletem sincs, mire várok. Talán a holnapot várom, talán a tegnap után vágyakozom. Talán Rád várok, talán nem. Talán, talán. Ez a rövid szó, ez a pár betű.. azt hiszem, ebbe fogok beleőrülni.
Kíváncsi vagyok mit gondolsz, amikor megpillantasz. Illetve, ...gondolsz egyáltalán rám? Vagy én is csak épp olyan vagyok a szemedben, mint a többi ember? Talán mosolyogsz egy kicsit, amikor meglátsz. Talán sikerül néha egy kis boldogságot csalnom a napjaidba. Talán szereted, ahogy a vicceiden nevetek. Talán a te szíved is ugyanúgy megdobban ilyenkor, ahogy az enyém. Talán...remélem így van.

2012. december 29., szombat

"Mi mindannyian apró bogarak vagyunk, de azt hiszem én szentjánosbogárnak születtem."
Szerintem a legszebb dolog, hogyha látod
valaki szemében magadat, látod ahogy
megcsillan benne a fény, ahogy felnéz Rád
és becsül, ahogy kimutatja, hogy szeret.
Ezekért a dolgokért érdemes élni. ♥
-Elveszítettél?
- Sajnálom...
- Hiányzom?
- Elhiszem.
- Megtettél mindent, hogy megtarts?
 - Te is tudod, hogy nem.
- Ja, hogy szeretsz?
- És ezt eddig miért nem mondtad???
- Jaaa..mert féltél, hogy akkor gyengének tűnsz előttem.
- Ha mondtad volna, talán most is a tiéd lennék...!
Mondd ,hogy mégis érzed,
Mondd ,hogy mégis kellek,
Mondd ,hogy szükséged van rám.:$
Ahol eltörtél, ott leszel erős, ahol vesztettél, ott leszel legyőzhetetlen és ahol el akarnak felejteni, ott leszel felejthetetlen!
A mosoly bámulatos hatalommal bír, amit nem lehet eleget hangsúlyozni. Egyetlen elragadó mosoly többet ér bármilyen fondorlatnál. Mágnesként vonzza a tekintetet.

 
Lány: Bújócskázzunk. Ha megtalálsz, megcsókolhatsz. :$
Fiú: És ha nem talállak meg.? :/
Lány: Akkor a szekrény mögött vagyok.

Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet... Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam... S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem. Akkor mondhatod, hogy ismersz!"
2.Nos, nem ironikus ez? Semmibe vesszük azt, aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret
1.Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is.. Ha menni akar, engedd el! Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen csak eljött az ideje.