2012. december 29., szombat


 
Lány: Bújócskázzunk. Ha megtalálsz, megcsókolhatsz. :$
Fiú: És ha nem talállak meg.? :/
Lány: Akkor a szekrény mögött vagyok.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése