2012. december 29., szombat

2.Nos, nem ironikus ez? Semmibe vesszük azt, aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése