2012. december 30., vasárnap

De valami történt .. a legelső alkalommal , mikor veled voltam .. a szívem beleremegett . rátaláltam valami igazra .. mindenki csak bámul , azt hiszik őrült vagyok . de csak boldog , ha veled vagyok .. ♥

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése